O mnie

Tak się zaczęło…

Nazywam się Marta Gontaszewska i jestem absolwentką chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Kosmetyki i ich tworzenie, jak również szeroko pojęta pielęgnacja są moją pasją od bardzo dawna – stąd pomysł na markę kosmetyków. Chciałabym podzielić się z Tobą moją wizją pielęgnacji i przekazać Ci odrobinę mojego świata.

Zawsze chciałam używać kremu, który będzie NAPRAWDĘ działał – nawilżał, chronił naszą skórę przed utratą wody, delikatnie natłuszczał, a w połączeniu z całokształtem odpowiedniej pielęgnacji naprawdę „odmładzał”. Wiele lat poszukiwań doprowadziło do tego, że stworzyłam takie produkty własnoręcznie.

Któregoś dnia moja Mama powiedziała: “Zrób mi taki krem, żeby genialnie nawilżał i łagodził skórę!”.

Podjęłam wyzwanie.

Zrobiłam taki krem.

I tak właśnie powstała marka, która opiera się na trzech elementach:

  • Nawilżaniu,
  • Natłuszczaniu,
  • Regeneracji.

Te trzy czynniki połączone razem zapewniają skórze odpowiednią ochronę, zapobiegają jej niszczeniu, a co za tym idzie – opóźniają proces jej starzenia się.

Chciałabym także zwrócić Twoją uwagę na prostotę składów moich kosmetyków. Nie ma w nich zbędnych substancji zagęszczających czy wybielających; nie zawierają żadnych barwników, a zapach zawdzięczają naturalnym olejkom eterycznym. Zero przesady, są proste, ale zobaczysz jak wiele potrafi zdziałać prostota.

Zapraszam Cię do przejrzenia listy moich produktów i wypróbowania ich.

Koniecznie daj znać, czy Ci się podobają!

Miłego smarowania!

Marta Gontaszewska, właścicielka marki Cosmetics by Marta Gontaszewska
Marta Gontaszewska, właścicielka marki